Apie draudimą internetu

draudimas internetu

Draudimas yra būtinas šiandieniniame pasaulyje. Kuomet kiekvienas iš mūsų turi daug brangaus turto – įskaitant ir sveikatą bei gyvybę – mes negalime gyventi kiekvieną dieną rizikuodami, kad šiam turtui kažkas atsitiks. Įsigijus naują automobilį ar būstą, mes negalime rizikuoti jį prarasti, nes tokiu atveju šio praradimo finansinė ir kitokia įtaką mums būtų per daug didelė. Kad išvengti šitos situacijos yra būtinas draudimas.

Ši paslauga egzistuoja jau seniai, o šiandien draudimas yra prieinamas ir internetu. Kiekvienas iš mūsų dabar gali apsidrausti nepakėlęs kojos ir neišėjęs iš namų. Viskas taip paprasta!

Bet prieš visų draudimo internetu galimybių aptarimą, pirmiausia pasikalbėkime apie pačią draudimo paslaugą.

Kas yra draudimas?

Įsivaizduokite paprastą scenarijų. Jūs įsigyjate būstą. Jo vertė – 100 000 eurų. Tai – didelė suma pinigų. Kiekvieną dieną yra tikimybė, kad jūsų būstui kažkas atsitiks. Jei taip įvyktų – poveikis jums būtų milžiniškas.

Todėl jūs ieškote kaip apsidrausti nuo tokio scenarijaus. Jūs kreipiatės į draudimo brokerius su tokia idėja: jūs jiems mokėsite fiksuotos vertės mokestį kiekvieną mėnesį, o jie savo ruožtu jums įsipareigos sumokėti atitinkamą mokestį, jei jūsų turtui kažkas atsitiks.

Draudimo brokeriai išgyvena surinkdami mėnesines išmokas iš daugybės skirtingų draudėjų ir tikėdamiesi, kad vienu metu neįvyks joks įvykis, kuris priverstų draudėją išmokėti išmokas visiems apsidraudusiems. Taip neįvyksta beveik niekada. Juk sunku tikėtis, kad vienu metu užsiliepsnos visi draudėjų būstui visoje šalyje!

Taip išlošia visi: besidraudžiantysis apsidraudžia nuo didžiausių nelaimių, o draudėjas gauna pajamas iš kasmėnesinių draudimo įmokų.

Kokių draudimų būna?

Dabar draudimą galite tvarkyti internetu. Todėl dažniausiai net nereikia vykti pas draudimo brokerius – visą informaciją galite susirasti ir visus reikalus susitvarkyti tiesiog internetu, pavyzdžiui, populiariame Lietuvos Draudimo puslapyje.

O draudimų būna visokių – apdrausti galima praktiškai bet ką. Gali skirtis tik draudimo įkainiai. Kuo egzotiškesnė draudimo idėja ir didesnė rizika – tuo didesnes įmokas draudėjas prašys jūsų susimokėti.

Bet pagrindiniai draudimai yra tokie: jau minėtasis būsto (nekilnojamojo turto) draudimas, kitokio turto draudimas, automobilio draudimas (kuris yra privalomas), sveikatos draudimas, gyvybės draudimas, kelionių draudimas, nelaimingų atsitikimų draudimas ir pan.

Išsirinkę savo draudimo rūšį ir draudėją, viską galite susitvarkyti internetu – draudimas internetu yra tikra palaima kiekvienam norinčiam apsidrausti, bet nenorinčiam švaistyti laiko biurokratiniuose labirintuose!